Website

Sizin Hala Bir Web Siteniz Yok Mu ?

Bilgiye en kisa zamanda ulasilabilen su günlerde artik satinalmacilar satin almak istesikleri ürüne en kisa yoldan internet üzerinden ulasabilmektedirler. Artik kapi kapi gezip bir ürün arama devri yavas yavas sona eriyor . Bu nedenle bizim de firmamizi ve ürünlerimizi en iyi sekilde tanitan bir web sitemiz olmali. Bu nedenle en kisa zamanda bir web sitesi tasarimi yaptirip internet üzerinden ulasilabilir olmamiz gerekir.
Web Sitesi yaptirirken hizli açilabilir olmasina , mümkünse yogun flash animasyonlarinin kullanilmamasina özen gösterilmeli. Sayfadan sayfaya ulasim kolay olmali tekstil mobilya gibi isler yapmiyorsaniz açik renk tonlari kullanilmasina özen gösterilmeli. Kullanicinin istedigi bilgiye en kisa zamanda ulasabilmesi için gereken özen gösterilmelidir. Sitede renk tonlari yazi karakterleri mutlaka bir bütün halinde olmalidir.
Hizmet Kalitesi - Pazar Payini artirma - Ürünlere kolay ulasim - Düsük maliyetli pazarlama - Yeni Müsteri Potansiyeli - Etkili Tanitim
Internet sitesi, isletmenizin daha çok müsteriye ulasmasini, ürün ve hizmetlerinizin daha çok satilmasini saglar.
Bütün bir yil boyunca bir radyo kanalina vereceginiz reklam maliyeti ya da bir gazeteye vereceginiz reklam maliyetinin kat ve kat altinda, dilediginiz zaman bilgilerinizi güncelleyebileceginiz, dinamik, kendinize ait bir web siteniz olsun istemez misiniz?

Bilgiye en kisa zamanda ulasilabilen su günlerde artik satinalmacilar satin almak istesikleri ürüne en kisa yoldan internet üzerinden ulasabilmektedirler. Artik kapi kapi gezip bir ürün arama devri yavas yavas sona eriyor . Bu nedenle bizim de firmamizi ve ürünlerimizi en iyi sekilde tanitan bir web sitemiz olmali. Bu nedenle en kisa zamanda bir web sitesi tasarimi yaptirip internet üzerinden ulasilabilir olmamiz gerekir.Web Sitesi yaptirirken hizli açilabilir olmasina , mümkünse yogun flash animasyonlarinin kullanilmamasina özen gösterilmeli. Sayfadan sayfaya ulasim kolay olmali tekstil mobilya gibi isler yapmiyorsaniz açik renk tonlari kullanilmasina özen gösterilmeli. Kullanicinin istedigi bilgiye en kisa zamanda ulasabilmesi için gereken özen gösterilmelidir. Sitede renk tonlari yazi karakterleri mutlaka bir bütün halinde olmalidir.
-Hizmet Kalitesi
-Pazar Payini artirma
-Ürünlere kolay ulasim
-Düsük maliyetli pazarlama
-Yeni Müsteri Potansiyeli
-Etkili TanitimInternet sitesi,
isletmenizin daha çok müsteriye ulasmasini, ürün ve hizmetlerinizin daha çok satilmasini saglar.Bütün bir yil boyunca bir radyo kanalina vereceginiz reklam maliyeti ya da bir gazeteye vereceginiz reklam maliyetinin kat ve kat altinda, dilediginiz zaman bilgilerinizi güncelleyebileceginiz, dinamik, kendinize ait bir web siteniz olsun istemez misiniz?
Kurumsal Sirket Olma Hedefi Isletmenizin temel amaci kurumsal bir yapi olusumu ise, ise bir web siteniz olmadan, firmanizi dijital ortamda (world wide web) tanitmadan baslamayin diyoruz. Çünkü web sitesi, kurumsal bir isletme için olmazsa olmaz bir baslangiç ögesidir. Günümüzde internet sitesi, tipki bir kartvizit gibi firma tanitim araci olarak kullanilmakta, tüketici / müsterilerin ilk aklina gelen sorular ise " Firma web sitesi var midir?, Internet ortaminda soru ve sorunlarima cevap bulabilir miyim? " olmaktadir.
Web sitenizi söyle düsünebilirsiniz;Is yerinizin internet üzerinde 7/24 açik bir subesi var. Siz bu subede (web sitenizde) sizden ücret talep etmeyen bir eleman çalistiriyorsunuz.
Bu sube ve çalistirdiginiz eleman sizin için ne yapmali ?
-Müsteri karsilama
-Firma tanitimi
-Ürün tanitimi
-Pazarlama ve Satis
-Destek
-Dilek ve Sikayet Toplama
-Firma Adresine Yönlendirme
Gerisi Sizin Hayal Gücünüze Kalmis...

Son Makale

Windows 8.1 veya Windows 7 çalıştırıyorsanız, Windows 7 ve Windows 8.1’de yazıcı sorunlarını giderme.
Yazıcınızı Windows 10’a yükleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Windows 10’da yazıcı yükleme.

Read more ...
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top