Destek Programları

Uzak Destek Programları

Teamviewer 

Ammyy

Alpemix

AnyDesk

Anti-Virüs Yazılım

Nod 32 Bilgisayarınızı kasmayan ve en güvenli anti-virüs yazılımı 

Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32" gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.

Tüm Windows işletim sistemi için idealdir, ayrıca eski Windows sistemler, MS-DOS, dosya sunucuları, e-posta sunucuları ve daha fazlasını da destekler.

Sisteminiz ne olursa olsun daha iyi bir Antivirüs yoktur. ESET NOD32 Antivirus, AV-Comparatives tarafından 2006 ve 2007 yıllarında "EN İYİ Antivirüs çözümü" seçildi. Daha fazla bilgi için antivirüs programlarını burada karşılaştırabilir ya da virus bulletin sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus özellikleri:

Bilinmeyenden korur — Ödüllü ThreatSense teknolojisi yeni birden fazla tehdit algılama yöntemini bir arada kullanarak yeni saldırılara karşı en etkin korumayı sağlar. Ve ThreatSense akıllıdır, sezgisel tarama yapan rakiplerine oranla oldukça az sayıda yanlış alarm verir.

Diğer AV Şirketlerinin kaçırdığı malwareleri bulur. — Genellikle ortalama bir kullanıcının bilgisayardaki antivirus ürünü ESET NOD32 ile değiştirildiğinde kullanıcı makinesinde ikamet etmekte olan birçok zararlı yazılım ile karşılaşır. Bu zararlı yazılımlar tabi ki önceki antivirus tarafından tespit edilmemiştir.

Hız için yaratılmış— ESET NOD32 Antivirus yıldırım hızındadır, o kadar hızlıdır ki varlığını dahi fark etmezsiniz. Derinlemesine disk taraması gibi yoğun disk aktivitesi gerektiren durumlarda dahi arka planda sessizce çalışır, bu arada siz işinizi yapabilir ya da oyun oynayabilirsiniz.

Sisteme yüklenmez— ESET NOD32 Antivirus oldukça cimridir, yalnızca 44 MB sistem belleği kullanır, diğer ürünlerin kullandığı bellek oranının küçük bir parçası kadar. Çünkü hızlı ve hafiftir, eski antivirus programınızı ESET NOD32 Antivirus ile değiştirmek tam anlamı ile yeni bir bilgisayar almak gibi olabilir. Yeni otomatik enerjiyi koklayan pil kipi daha uzun süre çalışmanızı ya da oynamanızı sağlar. 

Size yüklenmez— ESET NOD32 Antivirus’ün kullanımı hiç olmadığı kadar kolay. Kompakt ve sezgisel ara yüzünden tutun da az sayıda uyarı ve bildirim ekranı ile göz açıp kapayıncaya kadar korunuyor olacaksınız. Haddinden fazla sistem yavaşlaması, bir sürü uyarı, durmadan yeniden başlatma ve can sıkıcı yanlış alarmlar yok.

Peyzaj Tasarım

Peyzaj nedir?

Manzara resimlerine denir. Batı sanatında Rönesans’tan sonra gelişmiştir. İngiltere’de Gainsborough, Constable gibi peyzajcılar öncülük etmiş, Fransa'da Courbet'den sonra Manet, Monet, Piserro, Sisley, Gauguin, Van Gogh bu tarzı çok geliştirmişlerdir. Bizde de Şeker Ahmet Paşa, Hoca Ali Rıza Efendi, Nazmi Ziya Güran usta eserler vermişlerdir. Peyzajda esas, renklerde tabiata bağlı kalmaktır.

Peyzaj bir noktadan bakıldığında görüş çerçevesi içine girebilen doğal ve kültürel varlıkların bir arada meydana getirdikleri görünüştür. Dilimize Fransızca’dan yerleşmiştir. Böyle bakılınca, içinde yaşadığımız dünya, kaldırım taşından çocuk parkına, doğa yürüyüşü yaptığımız dere kenarına, bir müzenin bahçesindeki eserlerin yerleştirilişine, çok katlı bir binanın çevre düzenlemesine, evimizin bahçesi ve rengine kadar hissettiklerimizin gördüklerimize bir yansıması anlamına geliyor. Çevre düzenlemesi, peyzaj mimarlığının ilgi alanı içindedir. Ressamların yaptığı doğa görünümleri de peyzaj olarak adlandırılır.

peyzaj

Peyzaj sözcüğü, "manzara" ya da daha doğrusu "kır manzarası", "kır resmi" anlamında, Fransızca'dan alınan resim ve fotoğraf sanatına ait bir terimken, uygulama alanı zamanla genişleyerek, bir bahçeden çok büyük, birçok bahçeleri, yerleşim alanlarını, korulukları, kırsal alanları içine alacak kadar büyük doğa parçalarının düzenlenmesinden, kent planlama branşına kadar dayanmıştır. Peyzaj, bahçe düzenleme işlemlerinin bir sanat, bir meslek dalı haline gelip disipline edilmesi olarak da adlandırılır. Bahçe düzenleme, uzun yıllar eğitim gerektiren bir alandır.

Bahçe düzenlemesi, bilimsel ve sanatsal olarak ele alınınca diğer branşlarda olduğu gibi genişlemeye, gelişmeye başlamıştır. Mekan düzenlemeleri, iç mekan düzenlemesi (Mimari) ve dış mekan düzenlemesi (Çevre) olmak üzere iki grupta ele alınır. Dış mekan düzenlemesi geniş ve kapsamlı anlamda peyzaj bölümünü oluşturur. Peyzaj işini meslek edinenlere"peyzajist", "peyzajcı"; Peyzaj işinin tasarımını, projelendirmesini yapan akademisyen elemanlara da "peyzaj mimarı" denilmektedir.

Üniversitelerimizde artık ülke ihtiyaçlarına yetecek kadar Peyzaj Mimarı yetiştirilmektedir, ister bahçe düzenleme olsun, ister çevre düzenleme olsun bunları mutlaka uzmanına yaptırmalıyız. Düşünün ki bugün yapılan ve uygulamaya başlanan projede 5-10-20 sene sonrasının durumları dikkate alınmaktadır. Konudan habersiz bazı ihtiyaç sahipleri, bahçesinin yıllar sonra kavuşacağı şekli, kompozisyonu hemen istemektedir. Bu, mümkün değildir. Projede yer alan bir çam ağacı ancak 10-15 yıl sonra projede gösterilen bir mekanı kaplayabilecektir. Oysa bugün 4-5 yaşında ve boyu 1 m.den küçüktür. Onun yanında yer alan bir başka ağaç da belki 5 yıl sonra istenilen düzeye erişecektir.

Peyzaj mimarlığı nedir?

Doğa, planlama ve tasarım kavramlarını sistematik bir yapı içinde inceleyen Peyzaj Mimarlığı, sanat, bilim, mühendislik ve teknolojiyi biraraya getirerek alan tasarımı, planlaması ve yönetimi ile uğraşan bir meslek disiplinidir. Dünyada yaklaşık bir yüzyıldan daha uzun süredir Peyzaj Mimarları çevreyi şekillendirmektedir. Peyzaj Mimarları parklar, bahçeler, turizm ve dinlenme alanları, üniversite kampüsleri, yerleşim alanları, ticari merkezler ve kamu yapıları ile ilgili yer seçimi yapar, lokal ve gerekse bölgesel ölçekte alan kullanım kararları üretir. Aynı zamanda sulak alanlar, akarsu koridorları, maden ocakları, katı atık depolama alanları, ormanlar gibi insanlar tarafından tahrip edilmiş veya edilmekte olan alanların sürdürülebilirliği ve onarımı için planlama yapar.

Peyzaj teknikerliği nedir?

Peyzaj teknikerleri, tıpkı peyzajistler gibi bahçe düzenlenmesi ve onarımında çalışır. Park ve bahçeleri düzenler gerekli yerlere mevsimlerine göre süs bitkileri seçer bunlarla ilgilenir ve dikimi, gübrelenmesi, sulanması gibi temel ihtiyaçlarını yapar. Peyzaj teknikerleri, çizim araçları, tesviye araçları, bilgisayar gibi malzemeler kullanır.

Peyzaj türleri nelerdir?

Gökyüzü veya bulut Peyzajları: Bulutları, hava veya atmosfer durumlarını betimleyen resimlerdir.

Mehtap peyzajları: Gece, ay ışığıyla aydınlanan manzara ve gece ortamlarını betimleyen resimlerdir.

Deniz peyzajları: Okyanus, deniz ve kıyı manzaralarını betimleyen resimler.

Nehir peyzajları: Nehir kıyısı ya da nehir boyunca konumlanan nesneleri ve ortamları betimleyen resimlerdir.

Kent peyzajları: Genellikle kuşbakışı ya da yüksek bir noktadan kent görünümlerini betimleyen resimlerdir.

Kuşbakışı peyzajlar: Özellikle kuşbakışı (uçak ve diğer hava araçlarından görüntülenen) manzaraları betimleyen resimlerdir.

Peyzaj için AutoCAD’in önemi nedir?

AutoCAD birçok sektör için olduğu gibi, peyzajda da mutlaka bilinmesi ve kullanılması gerekir. Yapılacak peyzaj işlerinin, yerleşim projelendirme işlemleri ve planının çıkarılması, alan ve uzunluk gibi çeşitli hesaplama işlerinin yapılması gibi pek çok amaçla autocad çizimleri gerekmektedir.

Website

Sizin Hala Bir Web Siteniz Yok Mu ?

Bilgiye en kisa zamanda ulasilabilen su günlerde artik satinalmacilar satin almak istesikleri ürüne en kisa yoldan internet üzerinden ulasabilmektedirler. Artik kapi kapi gezip bir ürün arama devri yavas yavas sona eriyor . Bu nedenle bizim de firmamizi ve ürünlerimizi en iyi sekilde tanitan bir web sitemiz olmali. Bu nedenle en kisa zamanda bir web sitesi tasarimi yaptirip internet üzerinden ulasilabilir olmamiz gerekir.
Web Sitesi yaptirirken hizli açilabilir olmasina , mümkünse yogun flash animasyonlarinin kullanilmamasina özen gösterilmeli. Sayfadan sayfaya ulasim kolay olmali tekstil mobilya gibi isler yapmiyorsaniz açik renk tonlari kullanilmasina özen gösterilmeli. Kullanicinin istedigi bilgiye en kisa zamanda ulasabilmesi için gereken özen gösterilmelidir. Sitede renk tonlari yazi karakterleri mutlaka bir bütün halinde olmalidir.
Hizmet Kalitesi - Pazar Payini artirma - Ürünlere kolay ulasim - Düsük maliyetli pazarlama - Yeni Müsteri Potansiyeli - Etkili Tanitim
Internet sitesi, isletmenizin daha çok müsteriye ulasmasini, ürün ve hizmetlerinizin daha çok satilmasini saglar.
Bütün bir yil boyunca bir radyo kanalina vereceginiz reklam maliyeti ya da bir gazeteye vereceginiz reklam maliyetinin kat ve kat altinda, dilediginiz zaman bilgilerinizi güncelleyebileceginiz, dinamik, kendinize ait bir web siteniz olsun istemez misiniz?

Bilgiye en kisa zamanda ulasilabilen su günlerde artik satinalmacilar satin almak istesikleri ürüne en kisa yoldan internet üzerinden ulasabilmektedirler. Artik kapi kapi gezip bir ürün arama devri yavas yavas sona eriyor . Bu nedenle bizim de firmamizi ve ürünlerimizi en iyi sekilde tanitan bir web sitemiz olmali. Bu nedenle en kisa zamanda bir web sitesi tasarimi yaptirip internet üzerinden ulasilabilir olmamiz gerekir.Web Sitesi yaptirirken hizli açilabilir olmasina , mümkünse yogun flash animasyonlarinin kullanilmamasina özen gösterilmeli. Sayfadan sayfaya ulasim kolay olmali tekstil mobilya gibi isler yapmiyorsaniz açik renk tonlari kullanilmasina özen gösterilmeli. Kullanicinin istedigi bilgiye en kisa zamanda ulasabilmesi için gereken özen gösterilmelidir. Sitede renk tonlari yazi karakterleri mutlaka bir bütün halinde olmalidir.
-Hizmet Kalitesi
-Pazar Payini artirma
-Ürünlere kolay ulasim
-Düsük maliyetli pazarlama
-Yeni Müsteri Potansiyeli
-Etkili TanitimInternet sitesi,
isletmenizin daha çok müsteriye ulasmasini, ürün ve hizmetlerinizin daha çok satilmasini saglar.Bütün bir yil boyunca bir radyo kanalina vereceginiz reklam maliyeti ya da bir gazeteye vereceginiz reklam maliyetinin kat ve kat altinda, dilediginiz zaman bilgilerinizi güncelleyebileceginiz, dinamik, kendinize ait bir web siteniz olsun istemez misiniz?
Kurumsal Sirket Olma Hedefi Isletmenizin temel amaci kurumsal bir yapi olusumu ise, ise bir web siteniz olmadan, firmanizi dijital ortamda (world wide web) tanitmadan baslamayin diyoruz. Çünkü web sitesi, kurumsal bir isletme için olmazsa olmaz bir baslangiç ögesidir. Günümüzde internet sitesi, tipki bir kartvizit gibi firma tanitim araci olarak kullanilmakta, tüketici / müsterilerin ilk aklina gelen sorular ise " Firma web sitesi var midir?, Internet ortaminda soru ve sorunlarima cevap bulabilir miyim? " olmaktadir.
Web sitenizi söyle düsünebilirsiniz;Is yerinizin internet üzerinde 7/24 açik bir subesi var. Siz bu subede (web sitenizde) sizden ücret talep etmeyen bir eleman çalistiriyorsunuz.
Bu sube ve çalistirdiginiz eleman sizin için ne yapmali ?
-Müsteri karsilama
-Firma tanitimi
-Ürün tanitimi
-Pazarlama ve Satis
-Destek
-Dilek ve Sikayet Toplama
-Firma Adresine Yönlendirme
Gerisi Sizin Hayal Gücünüze Kalmis...

Güvenlik Duvarı

Cyberoam Firewall ile neler yapabilirsiniz?

Cyberoam Ağ Güvenliği

Cyberoam UTM araçları Güvenlik Duvarı, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, VPN, İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Layer 7 Görülebilirlik Kontrol, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi gibi birçok güvenlik özelliğini tek bir platformda birleştirmek mümkün. Genişletilebilir Güvenlik Mimarisi çok çekirdekli işlemciler yanında geleceğe hazır daha hızlı iş üretimi ve güvenlik sunmaktadır.

Cyberoam Kayıt & Raporlama

Cyberoam iView yüksek güvenlik, yasal uyumluluk ve veri gizliliği alanlarında tüm kayıtların tutulması ve raporlanmasını sağlamaktadır. Farklı şubelerde ki katırların çoklu cihazlarla yönetime ve raporlanması tek bir kumanda alanıyla daha güvenli ve kolay kullanım olanğı sunmaktadır.

Cyberoam Merkezi Yönetim

Cyberoam Merkezi Konsol (CCC) kontrol özellikleri ve merkezi yönetimiyle farklı lokasyonda ki dağınık ağlar dahilinde karma tehditlere karşı koordineli savunma sağlamaktadır. İşletme çapında kurumsal İnternet politikasını uygulanmasına olanak sağlamasının yanında yüksek verimlilik ve güvenlik sağlar.

Cyberoam Uç Nokta Veri Koruması

Cyberoam Uç Nokta Veri Koruması ilke güdümlü veri koruması ve varlık yönetimi ile daha yüksek güvenlik sunmaktadır. Veri koruma ve şifreleme, cihaz yönetimi, uygulama denetimi ve varlık yönetimini içeren tam bir modül setiyle veri kaybını engellemekte ve güvenlik, personel verimliliği ve IT varlıklarının yönetiminde etkinlik hususlarında kuruluş çapındaki çabaları desteklemektedir.

Femsoft Yazılım

Stok + Cari + Fatura + Çek-Senet + Banka + Kasa + İrsaliye + Sipariş + Masraf Merkezi +  + Per.Satış Taksitli Satış + Etiket + Teklif + Depo + Döviz + K.Kartı + Üretim + Müstahsil+ Yazarkasa

Femsoft Ekonomik Seri Ticari Paket Programları küçük ölçekli işletmelerin optimum seviyede işlemlerini yapabilmesi için tasarlanmıştır ve ileri teknoloji içermektedir.

Femsoft Ticari Paket Programları desteklediği SQL ilişkisel veritabanı sayesinde, işletmelerin güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır. Programı kullanmak için komut ya da tuş ezberlemeye ihtiyaç yoktur. Tüm komut ve işlemler kullanıcıya ekranda gösterilmekte ve menüler ile kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Programda çok seviyeli bir şifreleme ile maximum veri güvenliği sağlanmıştır. Farklı kullanıcılar için farklı şifreler tanımlanabilmekte ve her kullanıcı için ayrı yetkilendirme yapılarak kullanıcıların yetkileri kısıtlanabilmektedir.

FemSoft Standart Paketler

Femsoft Standart Seri Ticari Paket Programları küçük ve orta ölçekli işletmelerin optimum seviyede işlemlerini yapabilmesi için tasarlanmıştır ve ileri teknoloji içermektedir.

Femsoft Ticari Paket Programları desteklediği SQL ilişkisel veritabanı sayesinde, işletmelerin güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır. Programı kullanmak için komut ya da tuş ezberlemeye ihtiyaç yoktur. Tüm komut ve işlemler kullanıcıya ekranda gösterilmekte ve menüler ile kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Programda çok seviyeli bir şifreleme ile maximum veri güvenliği sağlanmıştır. Farklı kullanıcılar için farklı şifreler tanımlanabilmekte ve her kullanıcı için ayrı yetkilendirme yapılarak kullanıcıların yetkileri kısıtlanabilmektedir. Tüm raporlar dizayn edilebilir ve farklı filtrelemeler tanımlanarak genişletilip daraltılabilir.

Son Makale

Windows 8.1 veya Windows 7 çalıştırıyorsanız, Windows 7 ve Windows 8.1’de yazıcı sorunlarını giderme.
Yazıcınızı Windows 10’a yükleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Windows 10’da yazıcı yükleme.

Read more ...
team1
team2
team3
team4
team5
team6
Back to Top